''בזמן שהתלבטת - אני שיניתי את החיים שלי''

זה חלק מה"מסר למתלבטים" שכתבה עבורנו מתאמנת חדשה שלנו (יחסית) בת 42, וכיוונה לכל מי שמתלבטת או מתלבט ועוד לא מצאו את הכוח להרים את עצמם ולהתחיל להזיז את הגוף, לפני שזה נהיה עוד יותר קשה.

Picture of יובל שטיין

יובל שטיין

מאמן ומנהל כללי

את הדברים שכתבה לי ושלחה לי במייל, מתאמנת בסטודיו שלנו, לא בטוח שהייתי יכול לתרגם טוב יותר בעצמי לשום כתב שיווקי שישכנע נשים וגברים מתלבטים לעצור הכל ולעשות את הצעד הזה ולהצטרף לאימונים. לכן פשוט שמתי את הדברים כפי שהם כאן לפניך :

היי יובל, בהמשך לשיחה מעניינת בינינו, אשמח אם תשתף את המילים בעילום שם, אולי זה יעזור למישהיא או מישהו שעדיין מחכים ודוחים מחודש לחודש את הצעד הגדול הזה.

כשאני חושבת על זה, את המצב שבו הייתי.. תחושת הפדלאה, הכבדות, הרגשתי כל כך איכס. עדיין צעירה, בת 42 ומרגישה כאילו שמו עלי שקים של חול. ככה הגעתי אליכם.. וככה הגעתי אליך לפגישה הראשונה. אני לא בטוחה מה היה קורה אם לא הייתי עושה את ההחלטה הזאת.

יש כאן משהו קצת 'דפוק' (סלח לי).. כי אנשים לא מבינים שברגע שמתחילים, ברגע שעושים אפילו כמה אימונים – הכל פתאום מתחיל להשתנות. נכנסים לעולם אחר שבו בוראים מחדש את הגוף, את החיוניות. בסכ"ה עושים מה שנברא הגוף לעשות – לזוז. כאילו לאנשים אין מושג שמהעבר השני של ההחלטה יש עולם חדש עבורם.

אני באה להתאמן אצלכם פעמיים בשבוע בסכ"ה 4 חודשים ואני לגמרי אדם אחר.
אני לא יודעת מה אנשים אחרים מספרים לעצמם כשהם דוחים שוב ושוב את השיקום הגופני שלהם. כאילו זה כיף להתנוון? זה כיף להשמין? זה כיף לאבד תחושת חיות? סקס-אפיל..? עזוב את כל זה. מה עם בריאות כללית? פשוט לחיות יותר טוב ולהרגיש טוב יותר.

אני לא יודעת גם מה אנשים שפנו אליכם ולא הצטרפו אליכם אמרו לכם.. אבל אני בטוחה שזה לא היה "הזמן הנכון" עבורם, או אולי לא רצו לשלם כמה שקלים.

אם רק הייתי יכולה לבוא אל כל מתלבט ומתלבטת וללחוש להם באוזן שההתלבטות הזאת היא טעות חייהם ובזבוז ענק של זמן, בחיי שהייתי עושה את זה.

מכיוון שאני לא יכולה לעשות את זה – החלטתי לשלוח לך את זה שתשלח להם.
בהוקרה ואהבה

אם זה מדבר אליך, אפילו קצת.. פשוט חובה עליך לקבוע אתנו פגישה ולעשות את השינוי!

טופס הזמנת פגישת ייעוץ והיכרות בת 30 דק' (ללא עלות)

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן