האם התחייבות כספית מונעת ממך להירשם למועדון כושר?

מתעניינים רבים באימוני סטודיו פרטיים מוותרים על אימונים ועל תהליך שינוי רק מתוך פחד הנובע מהתחייבות כספית. המצב מובן, בעיקר על רקע התקופה האחרונה, ימי הקורונה ובאופן כללי מתוך אי-ידיעה באשר להצלחת התהליך וההתמסרות לאימונים.

Picture of יובל שטיין

יובל שטיין

מאמן ומנהל כללי

"3,600 ₪ התאדו לי בסטודיו הקודם", "השארתי אצל מאמן כושר אישי 5,200 ₪ ובסוף לא עשיתי את האימונים", "כבר 10 חודשים משלם מנוי לחדר כושר ולא הולך ולא מבטלים לי", אמר לי גם מתאמן שלנו.

אין ספק שהדברים הללו קורים ומשאירים אצל מתאמנים רבים טעם רע ופחד מהתחייבות עתידית למסגרות אימון. ועדיין .. בסופו של דבר ההפסד הגדול ביותר הוא של המתאמן, שכן אנשים ימשיכו לזרום לתוך מועדוני כושר ולהתחלף – אך הוא נותר עם טעם רע ומפסיק לחלוטין לפעמים לנסות ולמצוא לעצמו שגרת אימונים.

נראה כי קיים איזה חוסר איזון בין רצון המתאמנים להתחייב לתקופה או לסכום כספי מצד אחד, לבין הצורך של מאמני כושר, מועדונים וסטודיו'ס לייצר בטחון והכנסה יציבה לתפקוד הסטודיו כעסק (בצדק). התיקון לחוסר האיזון הזה חייב להיות מבוסס על נכונות מצד שני הצדדים להושיט יד זה ולזה ולמצוא את הנקודה המשותפת.

יש פתרון לסוגיה הזאת (ולך יש תירוץ אחד פחות כעת)

את הפחד הזה זיהינו מהרגע הראשון שהתחלנו לאמן גם בקבוצות קטנות בסטודיו והגמישות שיצרנו בשיטת התשלום פתרה מאוד מהר את העניין. עד כדי כך שאפשר להגיד ש 40% מהמתאמנים אצלנו התחילו עם חשש גדול ועדיין – מעטים המקרים שמישהו מפסיק.

אם יש לך רצון להתחיל להתאמן ולעשות שינוי בחיים אך יש לך גם פחד להיפרד מסכומים גדולים של כסף ללא תמורה (במידה ולא תממש האימונים), אנחנו די בטוחים שפתרנו לך את העניין הזה באמצעות מנוי גמיש ומתחדש שאינו דורש ממך להתחייב לחודשים ארוכים.

איך אנחנו מורידים מהמתאמנים החדשים את ה"סטרס" הזה?

פשוט מאוד, כאשר מתאמנים חדשים נרשמים לסטודיו למנוי כלשהוא, ההתחייבות שלהם הינה לחודש אחד בלבד בכל פעם (מתחדש אוטומטית).

לחודש בודד, חודשיים או שלושה של אימונים יש מחיר קבוע מסוים – "מחיר בסיס", בלי שום הפתעות, זהו מחיר המאושר על ידי המתאמן ולעולם לא נפתיע את המתאמן עם משהו אחר. אבל זה נהיה אפילו יותר טוב מזה – כי כבר בחודש הראשון, הסטודיו לא מחייב את המתאמן על "מחיר הבסיס" הזה אלא על מחיר נמוך משמעותית ממנו (בערך 20% פחות).

עכשיו צריך קצת ריכוז כי זה לפעמים מבלבל 🙂

למעשה מרגע ההרשמה נכנס המתאמן למשהו שאנחנו קוראים לו "תקופת נאמנות" (לא התחייבות!). זוהי תקופה בת 6 חודשים בסטודיו (שניתן כאמור להפסיק בכל רגע). המתאמנים כבר מהחודש הראשון מקבלים תעריף כאילו השלימו את "תקופת הנאמנות" שלנו. 

לא רוצה יותר? אין בעיה

אם יחליטו המתאמן או המתאמנת לסיים את האימונים לפני תקופת הנאמנות בת 6 החודשים, ישלמו את החודשים שביצעו לפי מחיר הבסיס, בלי שום "קנסות" או בעיות, אנחנו לא מאמינים בגישה הזאת. אבל כל עוד ימשיך המתאמן את "תקופת הנאמנות" ישלם את המחיר הנמוך יותר.

ומה קורה לאחר 6 חודשים, לאחר שהלקוח כבר "נאמן"?

לאחר 6 החודשים המתאמנים יכולים לעשות מה שהם רוצים (כמו תמיד), אלא שהפעם לא יהיה שום שינוי או חישוב מחדש ! 

אם בוחרים להמשיך – ממשיכים לפי אותו התעריף שכבר "שוריין" על ידי ההתמדה בתקופת הנאמנות (המחיר הנמוך יותר). 

אם רוצים  לסיים – מסיימים בלי שום "חישוב מחדש" של מחיר הבסיס, אלא פשוט מסיימים 🙂 וזהו.

אנחנו מאמינים שמתאמן צריך להגיע אלינו כל עוד הוא רוצה להתאמן וכל עוד טוב לו או לה. אין שום סיבה "לכלוא" מתאמנים במקום שאינם רוצים להיות חלק ממנו או אינם מפיקים ממנו את התוצאה הרצויה.

רוצה להתחיל להתאמן בלי "דאגות"?

טופס הזמנת פגישת ייעוץ והיכרות בת 30 דק' (ללא עלות)

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן